18 11 2015

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

18.11.2015, godz.: 07:35
Bezpłatne warsztaty dla rodziców
fot. Pixabay

W grudniu rusza cykl bezpłatnych warsztatów wychowawczych w Grodzisku Mazowieckim. Zajęcia będą prowadzone według programu Ośrodka Rozwoju Edukacji „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Głównym jego celem jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia pomagają zwiększyć umiejętności odpowiedniego porozumiewania się w rodzinie, a także rozwiązywania problemów podopiecznych.

Grodziska gmina oferuje warsztaty podzielone tematycznie na dwie części. Są one zatytułowane odpowiednio: „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” oraz „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały”. Zajęcia uczą dialogu między członkami rodziny i pokazują jak zbudować między nimi silną więź.

W ramach warsztatów odbędzie się 10 trzygodzinnych spotkań w grodziskim Centrum Kultury. Zapisy na nie prowadzi ośrodek pomocy społecznej (ul. 11 Listopada 33) pod numerami telefonów (22) 755 58 69 lub (22) 755 51 11.

Pierwsze warsztaty odbędą się 7 grudnia.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata