reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2022

Benedykciński: Wkrótce przetarg na przebudowę linii energetycznych w centrum Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Grzegorz Krakowiak/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Benedykciński: Wkrótce przetarg na przebudowę linii energetycznych w centrum  Grodziska - Grodzisk News


Niedawno pokazywaliśmy, jak przebiegają prace pod przebudowę placu Wolności w Grodzisku, którego nowe oblicze ma być gotowe na 500-lecie miasta. W związku z tą rocznicą urzędnicy chcą przebudować linie energetyczne w centrum i zrobić nowe nakładki drogowe.


Przebieg prac na placu Wolności prezentowaliśmy TUTAJ, a fotogalerię można obejrzeć w każdej chwili. Tymczasem w niedawnej rozmowie z nami burmistrz Grzegorz Benedykciński zapowiedział, że w całym centrum miasta przebudowane zostaną linie energetyczne, tak by „schować” je pod ziemią.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Jest szereg ważnych inwestycji, które chciałbym w tej kadencji doprowadzić do końca, inne zacząć, tak by moi następcy mogli je zrealizować dla dobra gminy. Mam tu na myśli dokończenie budowy hali Sportowej, rozpoczęcie budowy szkoły w Szczęsnem i zaawansowanie jej na tyle, by w 2024 została ukończona – mówi nam burmistrz. – Dalej rozpoczęcie budowy przedszkola na Okrężnej; zakończyć rozbudowę „Jedynki” czy szkoły w Izdebnie – dodaje.

–Wkrótce też ogłosimy przetarg na przebudowę linii energetycznych i zrobienie nakładek asfaltowych, tak by na 500-lecie centrum miasta prezentowało się bardzo dobrze – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.