01 01 2019

Będą dodatkowe pomosty na „Walca”

01.01.2019, godz.: 18:23
Będą dodatkowe pomosty na „Walca”
fot. Facebook Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Jeszcze w starym roku Grodzisk zdążył ogłosić przetarg na dalsze zagospodarowanie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych na Stawach Walczewskiego. Chodzi o budowę trzech dodatkowych pomostów.

28 grudnia ogłoszono postępowanie na budowę trzech pomostów oznaczonych w dokumentacji projektowej literami „E”, „G” oraz „J”. Dwa obiekty wymienione na początku będą miały długość 25 metrów i powierzchnię całkowitą odpowiednio: 194 oraz 116 metrów kwadratowych. Ponadto będą miały balustrady drewniano-sznurkowe.

Pomosty – oczywiście drewniane – spoczną na solidnych palach usztywnionych po bokach dodatkowymi belkami. Balustrady natomiast zostaną wsparte na drewnianych słupkach, a pomiędzy nimi rozwieszone będą przęsła z jutowych lin o maksymalnej wytrzymałości do 134 kg.

Trzeci obiekt ujęty w przetargu i oznaczony literą „J” balustrady mieć nie będzie, zajmie za to powierzchnię 122 metrów kwadratowych i będzie miał długość 25 metrów.

Wykonawca wybrany w przetargu otrzyma 120 dni na realizację inwestycji.

💬︎ 2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Będą dodatkowe pomosty na „Walca””

  1. LUKASZ pisze:

    ARTYKUŁ BYŁBY CIEKAWSZY JAKBY MOŻNA TO BYŁO ZOBACZYĆ NA JAKIEJŚ MAPCE CZY WIZUALIZACJI

  2. Łukasz Gawrjołek pisze:

    POKAŻCIE TO PROSZĘ NA JAKIEJŚ MAPCE CZY WIZUALIZACJI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.