22 06 2018

„Babskie lato” w Milanówku

22.06.2018, godz.: 19:55
„Babskie lato” w Milanówku
Fot. milanowek.pl

Bezpłatne treningi rozwoju osobistego dla kobiet proponuje Pracownia Psychologiczna w Milanówku. Zajęcia będą prowadzone w  formie mini wykładu i  ćwiczeń.

Pracownicy poradni podczas warsztatów porozmawiają z uczestnikami m.in. rodzajach samotności, stylach radzenia sobie w  trudnej sytuacji, czy jak właściwie wykorzystać czas samotności, na własny rozwój i  poprawę samooceny. Warsztaty są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona (maksymalnie 8 osób).

Ponadto na warsztatach uczestniczki dowiedzą się m.in. jak poprawnie napisać CV, czy jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Zajęcia poprowadzi Aneta Cieślak- psycholog, doradca zawodowy i  psychoterapeuta w  trakcie szkolenia w  nurcie poznawczo-behawioralnym.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy (cieslak.an@gmail.com) lub telefoniczny (694–497–685).

Zajęcia odbędą się w pracowni w Milanówku na ul. Podgórnej 45 i co prawda są wyznaczone terminy, ale istnieje możliwość wyznaczenia innych.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.