10 12 2019

Awaria oświetlenia na wiadukcie w Józefinie. Zachowajcie ostrożność

10.12.2019, godz.: 17:06
Awaria oświetlenia na wiadukcie w Józefinie. Zachowajcie ostrożność
fot. zabiawola.pl

Od kilku dni na wiadukcie w żabiowolskiej gminie nie działa oświetlenie uliczne. Urzędnicy poinformowali o awarii Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Kiedy jednak światło ponownie rozbłyśnie – na razie nie wiadomo.

Żabiowolski magistrat poinformował, iż oświetlenie nie działa na wiadukcie w Józefinie, w sąsiedztwie przebudowywanej drogi lokalnej na odcinku od Huty Żabiowolskiej do Józefiny właśnie. Usterka wystąpiła 6 grudnia i do dziś nie została usunięta.

– Awaria została zgłoszona do GDDKiA będącej Inwestorem przebudowy, która obecnie jest zarządcą wskazanej powyżej drogi. Gmina została poinformowana, że odcinek jest na gwarancji firmy Strabag, która była wykonawcą robót – poinformował magistrat.

–Uzyskaliśmy informację, że zgłoszenie awarii zostało przyjęte przez wykonawcę. Trwa analiza problemu, o dalszym przebiegu sprawy będziemy Państwa informować na bieżąco – dodał.

My zaś apelujemy o zachowanie ostrożności na nieoświetlonej estakadzie.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579647119000)