14 11 2019

Arena gier dla dorosłych, czyli wieczory z planszówkami w Kozerkach

14.11.2019, godz.: 16:39
Arena gier dla dorosłych, czyli wieczory z planszówkami w Kozerkach
fot. Mat. organizatora

Oferta kulturalna grodziskiej gminy rozrosła się o propozycję, tym razem adresowaną przede wszystkim do osób dorosłych. W świetlicy w Kozerkach odbywać się będą wieczory poświęcone wspólnej grze w planszówki oraz gry towarzyskie i imprezowe.

„Arena gier po zmroku”, bo tak zatytułowany jest cykl spotkań, wystartuje już w piątek 15 listopada w godzinach od 19.00 i potrwa przez dwie godziny. – Inicjatywa narodziła się wskutek zakulisowych rozmów z rodzicami dzieci, którzy uczestniczą ze swoimi pociechami w rodzinnych spotykaniach planszówkowych w centrum kultury. Pojawiło się wiele głosów, że fajnie byłoby zorganizować takie wieczory gier tylko dla dorosłych – mówi nam Dominika Staniaszek ze świetlicy w Kozerkach.

– Na Arenie Gier będziemy grać w różnego rodzaju gry od krótszych strategicznych, przez logiczne aż po towarzyskie oraz imprezowe. Będzie to też dobra okazja by wymienić się sugestiami i opiniami na temat rozmaitych gier, także tych najlepszych dla dzieci: jakie warto kupić i dlaczego. Gry to nie tylko dobra rozrywka, lecz także narzędzie do rozwoju umysłowego i mentalnego – dodaje Dominika Staniaszek.

W zamyśle organizatora wieczory gier dla dorosłych odbywać się będą na razie w jeden piątek w miesiącu. Po jutrzejszym spotkaniu następne będzie 13 grudnia. – Chcemy zobaczyć, z jakim odbiorem spotka się ten pomysł – zaznacza Dominika Staniaszek.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata