03 07 2018

Alcoholica z koncertem dla „bezdomniaków” w Grodzisku

03.07.2018, godz.: 14:51
Alcoholica z koncertem dla „bezdomniaków” w Grodzisku
fot. Facebook AlcoholicA

Już w tę sobotę w Grodzisku odbędzie się kolejny koncert charytatywny, którego celem będzie nie tylko dobra zabawa dla fanów mocnego brzmienia, lecz przede wszystkim zbiórka pieniędzy dla bezdomnych podopiecznych Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego. Gwiazdą wieczoru będzie zespół AlcoholicA.

Muzycy powracają tym samym w nasze strony po zeszłorocznym koncercie, także w ramach akcji Dog Rock. Nazwa zespołu nieprzypadkowo wywołuje skojarzenia z  legendarną Metallicą, bowiem polska grupa inspiruje się twórczością Larsa Ulricha i spółki. Poza tym taki właśnie przydomek zyskała Metallica na początku swojej działalności scenicznej. Przez lata polska grupa koncentrowała się na graniu coverów Metalliki. Nie oznacza to jednak, że porzuciła poszukiwania własnego stylu.

Muzyczne eksploracje zaowocowały wydaniem autorskiego albumu w 2017 roku. Muzycy prezentują na koncertach zarówno interpretacje największych numerów Metalliki, jak również własne utwory. Do tej pory grupa dała w Polsce ponad 400 koncertów.

W sobotę, 7 lipca w Grillu pod Dębem zagrają dla grodziskich bezdomniaków. Bilety, z których dochód zostanie przeznaczony na czworonogi, kosztują 20 zł, do nabycia przy wejściu na imprezę. Początek o 20.00, wejście rozpocznie się godzinę wcześniej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.