04 01 2019

Aktywny Grodzisk pomaga Kacperkowi

04.01.2019, godz.: 07:49
Aktywny Grodzisk pomaga Kacperkowi
fot. Facebook Aktywny Grodzisk

Przed nami czwarta już odsłona imprezy taneczno-sportowej „Aktywny Grodzisk”. Zbiórka ponownie będzie przeznaczona dla małego Kacperka Sosnowskiego.

W sierpniu Kacperek przeszedł operację rekonstrukcji stawu biodrowego. – Po zabiegu od pasa w dół miał na 7 tygodni założony gips, co spowodowało zanik mięśni. Niestety po wyjęciu z gipsu okazało się, że w operowanej nodze i biodrze powstały silne przykurcze. Obecnie chłopiec wymaga rehabilitacji osteopaty, na którą wozimy go trzy razy w tygodniu. Kacperek zgasł… Wymaga teraz dużego nakładu pracy i rehabilitacji by mógł wrócić do stanu sprzed operacji. Ze względu na spastykę, która nasiliła się po operacji będzie potrzebował kolejnego poważnego zabiegu – rizotomii w Szczecinie. Na pewno pomogłyby również kolejne dawki komórek macierzystych oraz niezwykle potrzebna i kosztowna rehabilitacja – mówią rodzice Kacperka.

Impreza, podczas której będą zbierane pieniądze dla Kacperka odbędzie się 12 stycznia. W hali sportowej przy ul. Westfala atrakcji nie zabraknie. Będzie m.in. pokaz formacji tanecznych ze Studia Tańca MW, zumba dla dzieci i dorosłych, pokaz karate, konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci przygotowane przez Laboratorium Magii. Ponadto zaplanowano koncerty zespołów disco polo: Chorus Live Music i Dennis. Gościem specjalnym będzie Łukasz Grabowski, zwycięzca międzynarodowego konkursu Zumba Next Rising Presenter 2018.

Start imprezy o godz. 16.00.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata