TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

07 2021

-30% na reklamy w Grodzisk News!


Grodzisk News


-30% na reklamy w Grodzisk News! - Grodzisk News


Szukasz skutecznej reklamy? Chcesz, aby ludzie z okolicy dowiedzieli się o Twoich usługach i produktach? Zareklamuj się w GrodziskNews.pl i docieraj do tysięcy mieszkańców powiatu grodziskiego i okolic. Teraz możesz to zrobić znacznie taniej – w wakacje dajemy aż 30% rabatu na wszystkie formy reklamowe!


reklama Grodzisk mazowiecki

Reklama internetowa jest coraz popularniejszą formą promocji. Cechą kampanii banerowych prowadzonych na stronach internetowych, blogach, czy forach jest krótki czas dotarcia – opublikowana reklama jest natychmiast widoczna dla odwiedzających. Dodatkowo użytkownik może błyskawicznie sprawdzić ofertę reklamującej się firmy poprzez jedno kliknięcie w baner reklamowy przenoszący go wprost do witryny www lub strony w mediach społecznościowych reklamodawcy. Dlatego też w portalu GrodziskNews.pl przygotowaliśmy wiele różnych miejsc banerowych, w których reklamodawcy mogą skupić uwagę użytkowników i pozyskiwać klientów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Bardzo istotnym czynnikiem jest liczba użytkowników odwiedzających daną stronę oraz liczba odsłon – GrodziskNews.pl odwiedza miesięcznie od 50 000 do ponad 100 000 użytkowników miesięcznie i notuje od 400 000 do 800 000 odsłon. W ostatnich 30 dniach nasz portal odwiedziło ponad 84 000 użytkowników przy ponad 600 000 odsłon, co stanowi olbrzymią liczbę odbiorców dla potencjalnych reklamodawców.

WAKACYJNA PROMOCJA
Z przyjemnością informujemy, że z okazji wakacji przygotowaliśmy dla naszych klientów nie lada promocję: 30% rabat na wszystkie formy reklamowe. Wystarczy wejść na stronę reklamową GrodziskNews.pl, wybrać interesujące nas miejsce reklamowe lub artykuł sponsorowany, skontaktować się z nami i... już. Banery reklamowe przygotowujemy w cenie kampanii.

Dodatkowe informacje:
Tel. 509-362-792 lub 692-222-230
e-mail: dominik.pietraszek@grodzisknews.pl

-30% na reklamy w Grodzisk News! - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.