10 01 2018

ZWiK wyłączy wodę

10.01.2018, godz.: 09:41
ZWiK wyłączy wodę
Fot. Pixabay

W ramach dalszej konserwacji sieci wodociągowej w grodziskiej gminie Zakład Wodociągów i Kanalizacji ponownie odetnie dopływ wody do części mieszkańców. Tym razem wyłączenie obejmie niektóre posesje w Chrzanowie Dużym oraz Małym.

Wody nie będzie dziś od godz. 10.00 do 17.00. Wodociągowcy odetną dopływ kranówki do posesji i budynków znajdujących się w Chrzanowie Dużym od numerów 10 i 22I do Chrzanowa Małego oraz w Chrzanowie Małym od Chrzanowa Dużego do do numeru 20.

ZWiK nie wyklucza, że przerwy będą krótsze, jeśli ekipy techniczne wyrobią się z robotami szybciej.

ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

Dodaj Komentarz

 • Mieszkaniec Powiatu

  Dlaczego zablokowaliście komentarze do artykułu o wypadku na trasie 719 ?? ?

  • GrodziskNews

   Odpowiedź znajdzie pan w komentarzu redakcji, który zamieściliśmy pod tekstem.

   • Mieszkaniec Powiatu

    OK. Pisałem zanim wasz komentarz się pojawił. Rozumiem że niektóre wypowiedzi naruszały regulamin portalu i były obraźliwe, ale moim zadaniem należało je odrzucać już w moderacji. Pozdrawiam

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi