30 05 2019

Zmiana w organizacji ruchu w centrum Milanówka

30.05.2019, godz.: 11:39
Zmiana w organizacji ruchu w centrum Milanówka
fot. Wikipedia

W najbliższą sobotę nastąpią istotne zmiany w organizacji ruchu na Warszawskiej – głównej ulicy Milanówka. Ma to związek z imprezami zaplanowanymi w mieście ogrodzie z okazji Dnia Dziecka.

Na Warszawskiej odbędzie się bowiem piknik rodzinny, podczas którego ulicą przechadzać się będą mieszkańcy korzystający z przygotowanych tam atrakcji. Będzie m.in. kolejka tyrolska, stylizowany szpital polowy, obóz legionistów rzymskich, karetka, której sprzęt każdy będzie mógł sprawdzić, do tego warsztaty i niespodzianki.

Impreza na Warszawskiej potrwa do godz. 18.00, a newralgiczna część ulicy zostanie zamknięta dla ruchu. Miasto zaproponowało objazdy ulicami prostą oraz Grudowską.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi