09 10 2017

Złodzieje wyrwali bankomat na Matejki, ukradli pieniądze

09.10.2017, godz.: 08:12
Złodzieje wyrwali bankomat na Matejki, ukradli pieniądze
fot. Czytelnik Rajmund

Nad ranem ulicą Matejki w Grodzisku wstrząsnął potężny huk. To za sprawą złodziei, którzy wyrwali bankomat ze ściany przy hipermarkecie. Ich łupem padła kasetka z pieniędzmi.

Od rana do naszej redakcji napływają głosy od zaniepokojonych mieszkańców, chcących poznać powód intensywny działań policji. – Teren parkingu przy Biedronce na Matejki został ogrodzony taśmą, jest bardzo dużo policji. Chyba wysadzono bankomat – piszą do nas czytelnicy.

Policja precyzuje te doniesienia. – Potwierdzam, że przed godziną 4.00 nieznani sprawcy wyrwali bankomat ze ściany przy ul. Matejki w Grodzisku. Udało im się zabrać kasetkę z pieniędzmi. Bankomat został wyrwany mechanicznie. Nie zostały użyte żadne materiały wybuchowe – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Grodziscy policjanci razem z funkcjonariuszami stołecznymi zabezpieczają ślady na miejscu przestępstwa i prowadzą działania zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

 

4

Dodaj Komentarz

 • ja

  wow mamy hipermarket w Grodzisku 🙂

  • Krzysztof Bravik

   Bieda awansowała….

 • adamos

  hipermarket biedronka heheh jedyny w polsce jak nie w europie :):):)

  • Krzysztof Bravik

   Adamos ty jako bywalec Europy i Wschodu po Mongolię wiesz to najlepiej.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi