05 03 2019

Zderzenie dwóch osobówek w Chlebni

05.03.2019, godz.: 14:35
Zderzenie dwóch osobówek w Chlebni
fot. GrodziskNews

Popołudniowa kolizja w Chlebni. Tuż przed godz. 13.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

– W Chlebni naprzeciwko Budokruszu był jakiś wypadek. Na miejscu pogotowie i policja, straż pożarna kierowała ruchem. Nie obyło się bez utrudnień w ruchu – brzmiała wiadomość wysłana do nas na skrzynkę kontaktową.

Policja precyzuje te doniesienia. – Rzeczywiście, przez pewien czas występowały utrudnienia na drodze. Ale teraz jest już przejezdna, mimo trwających czynności. Na szczęście w tym przypadku mamy do czynienia nie z wypadkiem, lecz z kolizją ponieważ nikt nie ucierpiał – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji Grodzisku Mazowieckim.

– Zderzyły się toyota z volkswagenem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie volkswagen najechał na tył toyoty. Obie kierujące osoby były trzeźwe – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.