28 12 2016

Zderzenie dwóch osobówek na Królewskiej, ranna kobieta

28.12.2016, godz.: 14:56
Zderzenie dwóch osobówek na Królewskiej, ranna kobieta
fot. GrodziskNews

Po godz. 13.00 w Milanówku doszło do ze zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu policja prowadzi czynności wyjaśniające. – Kobieta kierująca nissanem pojechała na badania do szpitala i od stanu jej zdrowia będzie zależało czy mamy do czynienia z kolizją, czy z wypadkiem – mówią grodziscy policjanci.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Nowowiejskiej. Prócz nissana brała w ni udział także toyota. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca toyotą wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i ten sposób prawdopodobnie spowodowała zderzenie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Kierująca nissanem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala od stopnia tych obrażeń zależeć będzie to jak zakwalifikujemy zdarzenie: czy jako kolizję czy jako wypadek – dodaje.

Zderzenie spowodowało utrudnienie w ruchu m.in. na drodze wojewódzkiej nr 719. Na trasie są utrudnienia, ale jest ona przejezdna – podkreśla Katarzyna Zych.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi