09 01 2018

Zatrzymany za posiadanie. Miał 20 gramów amfetaminy

09.01.2018, godz.: 07:35
Zatrzymany za posiadanie. Miał 20 gramów amfetaminy
fot. GrodziskNews

Grodziscy policjanci zatrzymali 24-letniego Pawła M. pod zarzutem posiadania narkotyków. W samochodzie, którym podróżował jako pasażer znaleziono bowiem opakowanie z ponad 20 gramami amfetaminy i jedną trzecią grama marihuany. Mężczyzna przyznał się do winy.

A wszystko zaczęło się od kontroli drogowej. Patrol policji zatrzymał w Milanówku samochód, w którym nie działały prawidłowo światła mijania. W aucie podróżowali trzej mężczyźni, którzy podczas kontroli zachowywali się nerwowo i nieswojo. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy przystąpili do szczegółowego sprawdzenia mężczyzn oraz samochodu. W pojeździe znaleźli pudełko, w którym była torebka z białym proszkiem i susz roślinny.

Okazało się, że jest to przeszło 20 gramów amfetaminy i jedna trzecia grama marihuany. Żaden z mężczyzn nie przyznawał się do tego, że jest właścicielem zabezpieczonych przedmiotów. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

W toku dalszych czynności ustalono, że właścicielem środków odurzających był Paweł M. 24-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał się karze. Teraz grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi