19 05 2017

Zabiorą się za Dębową

19.05.2017, godz.: 17:16
Zabiorą się za Dębową

Władze żabiowolskiej gminy przygotowują się do przebudowy pierwszego etapu ul. Dębowej w Osowcu. Inwestycja obejmie 550-metrowy fragment tej drogi.

Ul. Dębowa to jedna z dłuższych dróg w tym rejonie łącząca ul. Szkolną z powiatową ul. Mazowiecką. Jej nawierzchnia utwardzona żwirem pozostawia jednak wiele do życzenia. Dlatego też władze gminy zamierzają ją przebudować, ale nie od razu w całości.

W ramach pierwszego etapu ma zostać przebudowany blisko 550-metrowy odcinek tej drogi począwszy od ul. Mazowieckiej (wraz ze skrzyżowaniem). Zaplanowano tam całkowitą wymianę konstrukcji jezdni wraz z nadaniem jej szerokości 5 metrów na całym odcinku oraz poboczami po obu stronach. Na jezdni zostanie ułożona nawierzchnia z betonu asfaltowego, a na zjazdach i poboczach kruszywo łamane. Droga będzie również miała odwodnienie.

Droga powinna być gotowa do 29 września tego roku.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi