11 01 2018

Z nową figurą w nowy rok!

11.01.2018, godz.: 07:02
Z nową figurą w nowy rok!

Po świątecznym przejedzeniu i po sylwestrowej zabawie przychodzi czas na postanowienia noworoczne. Jakie są nasze życzenia? „Pójdę na siłownię”, „Zadbam o siebie”, „Rzucę palenie”, „Schudnę!” – to część z nich. Ich realizacja często jest odkładana na kolejne miesiące roku, a część z nich nigdy nie zostaje nawet rozpoczęta. Czas to zmienić i wreszcie spełnić swoje noworoczne postanowienia! Jak to zrobić? Dietetyk Projekt Zdrowie ma na to kilka sprawdzonych sposobów. 

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce na wiosnę, trzeba wziąć się do pracy już w styczniu! Proces utraty zbędnych kilogramów musi być racjonalnie zaplanowany. Podobnie jak z urlopem, który z reguły planujemy wcześniej aby na wiosnę zobaczyć efekty zmian swojego stylu życia i nawyków żywieniowych należy zacząć już teraz. Zdrowe tempo odchudzania to nie 5 kg tygodniowo ale 0,5-1 kg na tydzień.  Porzuć myśl o Internetowych dietach cud, planach żywieniowych z gazet, niskokalorycznych zastępnikach posiłków, które dają jedynie krótkotrwały efekt. Najlepszą metodą odchudzania jest trwała zmiana nawyków żywieniowych, najlepiej pod okiem dietetyka. Korzystając z pomocy specjalisty, mamy pewność, że nasza kuracja zostanie zakończona etapem stabilizacji, który zagwarantuje utrzymanie osiągniętego celu bez efektu jo-jo.

Masz słomiany zapał? Mamy na to sposób! Odchudzanie z dietetykiem może okazać się przyjemniejsze niż myślisz. Dzięki radom i wskazówkom udzielanym podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych łatwej jest pokonać chwile zwątpienia.   Mamy także pewność, że dieta przebiega tak jak należy, co daje nam duży komfort i spokój o własne zdrowie. Zadaniem dietetyka jest   także motywowanie pacjentów w dążeniu do celu oraz osiągnięcie sukcesu w dietetycznym postanowieniu. Zwykle na początku diety motywacja jest silna, a   dietetyk pomaga ją utrzymywać na wysokim poziomie przez cały czas trwania kuracji.

Jeśli jesteś gotowy na realizację swojego postanowienia, zamień chęci na działanie. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie! Projekt Zdrowie to sieć Polskich Centrów Dietetycznych, miejsce, gdzie w ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. Naszą misją jest pomoc ludziom w trwałej zmianie nawyków żywieniowych poprzez profesjonalne porady dietetyczne, prowadzenie kuracji odchudzających oraz dietoterapii w różnych jednostkach chorobowych.

Tygodniowa dieta, dostosowana do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia ze stałą opieką specjalisty to koszt już od 79 zł,  co z pewnością nie naruszy mocno domowego budżetu i  pozwoli osiągnąć zdrowie oraz lepsze samopoczucie.

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
Ul. Żyrardowska 47
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Tel: 790 240 790
e-mail: grodziskmazowiecki@projektzdrowie.info

Zapisz się już dziś!

Zapraszamy także do naszej placówki w Pruszkowie!

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi