01 06 2018

Wypadek w Starych Budach

01.06.2018, godz.: 09:49
Wypadek w Starych Budach
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś wczesnym rankiem w Starych Budach dachował samochód osobowy. Kierujący trafił do szpitala.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelniczki. – W Starych Budach przed wiaduktem kolejowym bliżej Międzyborowa stała policja i mierzyli odległości hamownia, a w rowie leżało auto, najprawdopodobniej po dachowaniu – napisała nam Marta.

Okazało się, że kierowca auta z obrażeniami trafił do szpitala. – Tuż przed godz. 5.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące wypadku na ul. Kościuszki w Starych Budach. Dachował tam samochód osobowy. Kierowca z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala. Działania na miejscu zdarzenia zakończyliśmy o godz. 5.55 – mówi nam dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu zdarzenia były dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi