09 10 2018

Wypadek w Starych Budach. Zderzenie osobówki z radiowozem

09.10.2018, godz.: 12:11
Wypadek w Starych Budach. Zderzenie osobówki z radiowozem
fot. Czytelnik Jakub

Na drodze w Starych Budach doszło do zderzenia osobowego opla z radiowozem policyjnym. Dwoje funkcjonariuszy z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Żyrardowa. – Po godz. 10.00 w tył radiowozu skręcającego na stację benzynową uderzył kierowca osobowego opla. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wówczas uderzył w tył radiowozu. W zdarzeniu obrażenia odniosło dwoje funkcjonariuszy. Zostali oni zabrani do szpitala na badania – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na drodze zaś nie powstały większe utrudnienia – rzeczniczka grodziskiej policji.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi