14 03 2018

Wypadek w Maryninie. Są utrudnienia w ruchu

14.03.2018, godz.: 17:01
Wypadek w Maryninie. Są utrudnienia w ruchu
Fot. Czytelniczka

W Maryninie samochód osobowy uderzył w drzewo. Jeden pas ruchu na ul. Mazowieckiej jest zablokowany.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – W Maryninie doszło do wypadku. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna – poinformowała czytelniczka, która do wiadomości dołączyła zdjęcie.

– Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy około godz. 16.40. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Osoba kierująca autem jest obecnie badana przez ratowników medycznych – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – Na miejscu oprócz policji i pogotowia są dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska oraz jeden z OSP Książenice – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Moze ktos by w koncu poprawil nawierzchnie ?? Boczne zarwania i fale dunaju troche wilgoci 100 roznych nalewek bitumicznych i wypadek gotowy do tego troszke predkosci bo prosta …. to samo od pks w strone radziejowic droga tragedia.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi