15 12 2016

Wypadek na trasie katowickiej. Kilkugodzinne utrudnienia

15.12.2016, godz.: 20:30
Wypadek na trasie katowickiej. Kilkugodzinne utrudnienia
fot. GrodziskNews

Kilka godzin utrudnień i ogromne korki – to konsekwencje wypadku na drodze krajowej nr 8 na wysokości Nadarzyna. Jeden pas w kierunku Katowic był długo wyłączony z ruchu. W zderzeniu ciężarówki z samochodem ranna została jedna osoba.

Do wypadku doszło około godz. 16.30, a czynności na miejscu służby zakończyły po 20.00 – Potwierdzamy, że na krajowej ósemce w kierunku Katowic doszło do wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego. Jedna osoba z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala – wyjaśnia st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – W związku ze zwężeniami do jednego pasa ruchu na drodze powstały duże i długotrwałe utrudnienia – dodaje.

– W akcji brały udział trzy nasze zastępy, które zakończyły działania po godz. 20.00 – wyjaśnia st. kpt. Kroć.

1

Dodaj Komentarz

  • Jacek Placek

    To że był korek taki a nie inny to raczej zasługa naszej straży pożarnej i policji która mega nieudolnie kierowała ruchem w centrum wypadku. Następnym razem wyłączcie światła i posługujcie się radami kto puszcza a kto stoi 😂

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi