11 06 2018

Wypadek na Matejki

11.06.2018, godz.: 20:14
Wypadek na Matejki
Fot. Czytelnik Kamil

W poniedziałkowe popołudnie na ul. Matejki w Grodzisku doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Kamila, który również nadesłał zdjęcia.

Do wypadku doszło około godz. 18.20 na wysokości supermarketów Biedronka i Netto. – Zderzyły się motocykl i samochód osobowy. Kierowcy auta nic się nie stało natomiast motocyklista z obrażeniami ręki oraz ogólnymi trafił do szpitala. Droga przez dłuższy czas była zablokowana, ale o godz. 20.05 zakończyliśmy działania i obecnie ul. Matejki jest przejezdna – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak doszło do zdarzenia? – Motocyklista wyjechał z Netto na ul. Matejki na pas w kierunku autostrady, a kierująca BMW wyjeżdżająca z Biedronki nie ustąpiła mu pierwszeństwa i doszło do zderzenia – mówi nam asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu zdarzenia była policja, karetka oraz trzy zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Grodzisk oraz jeden z OSP Kłudno.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl
Fot. Czytelnik Kamil

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi