10 08 2019

Wypadek na A2. Jedna osoba ranna

10.08.2019, godz.: 09:29
Wypadek na A2. Jedna osoba ranna
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano na autostradzie A2 na wysokości Kłudna Starego doszło do wypadku – samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną. Kierująca autem odniosła obrażenia.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Na autostradzie A2 dachowanie samochodu. Młoda kobieta odniosła obrażenia. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie oraz policja. Autostrada w kierunku Warszawy zablokowana – napisał Henryk.

Do zdarzenia doszło około po godz. 8.30. – Na pasie w kierunku Warszawy, kilometr przed węzłem Grodzisk samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. W wyniku tego zdarzenia kierująca pojazdem doznała urazu nogi i została zabrana do szpitala. Wraz z nią do placówki medycznej trafiła również jej 4-letnia córka, ale dziewczynce nic się nie stało. Została tam zabrana, ponieważ nie było komu zostawić dziecka na miejscu zdarzenia, opiekun prawny ma dojechać do szpitala – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Czy autostrada A2 w kierunku stolicy jest przejezdna?a – W początkowej fazie jezdnia w kierunku Warszawy była nieprzejezdna, a w stronę Poznania auta mogły skorzystać tylko z jednego pasa. Obecnie ruch w stronę zachodnią odbywa się normalnie, a w kierunku stolicy pojazdy jadą tylko prawym pasem – dodają strażacy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579423962000)