06 12 2016

Wyłączą wodę w kolejnej miejscowości

06.12.2016, godz.: 13:02
Wyłączą wodę w kolejnej miejscowości
fot. Pixabay

7 grudnia wodociągowcy zabiorą się za konserwację sieci w kolejnej miejscowości. Tym razem będzie to Siestrzeń, a w związku z tym dopływu bieżącej wody zostaną pozbawieni mieszkańcy posesji przy ulicach Szyszkowej oraz Żelechowskiej.

Tym razem nie grodziski zakład wodociągów i kanalizacji, lecz jego odpowiedni w Mszczonowie podejmie prace konserwacyjne na sieci wodociągowej. Działania zaplanowane na środę przeprowadzone zostaną w godzinach pomiędzy 8.00 a 15.00 i w tym też czasie nastąpi przerwa w dostawie wody w Siestrzeni.

Niewykluczone jednak, iż kranówka popłynie wcześniej, jeśli wodociągowcy uwiną się szybciej z robotami.

Przypomnijmy, listopad i grudzień to czas, w którym służby techniczne prowadzą w całym regionie wzmożone prace na sieci wodociągowej. Są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii w mroźne dni.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi