18 08 2015

Wygraj wejściówki na kabaret Hrabi – lista zwycięców

18.08.2015, godz.: 14:26
Wygraj wejściówki na kabaret Hrabi – lista zwycięców
fot. centrumkultury.eu

Mamy dobre wiadomości dla sympatyków Kabaretu Hrabi. 28 września formacja da w grodziskim Centrum Kultury nie jeden, lecz dwa występy – o godz. 18.00 oraz 20.30. Na oba rozdaliśmy podwójne zaproszenia. Szczegóły poniżej.

Kabaret Hrabi powstał w 2002 r. w składzie: Dariusz Kamys, Joanna Kołaczkowska, Łukasz Pietsch oraz Krzysztof Szubzda, którego rok później zastąpił Tomasz Majer. W takim składzie Hrabi występuje do dziś z sukcesami. W grodzisku zaprezentuje swój najnowszy program zatytułowanym „Tak że o” który nacisk kładzie na tradycyjne kabaretowe środki wyrazu. Nie zabraknie też standardowych tematów jak egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, anegdoty.

Decyzja o organizacji dodatkowego przestawienia to efekt bardzo dużego zainteresowania wejściówkami na show zaplanowany o godz. 20.30. – Porozumieliśmy się z artystami w sprawie dodatkowego występu i miło nam powiedzieć, że już uruchomiliśmy sprzedaż biletów na godz. 18.00 – mówi nam Kasper Kędzierski z Agencji Artystycznej Antrakt. – Od razu pojawiło się duże zainteresowanie wśród widzów, dlatego polecamy nie zwlekać z zakupem, jeżeli zależy nam na obejrzeniu Kabaretu Hrabi na żywo – dodaje.

Konkurs
Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania będą trzy podwójne wejściówki na wrześniowe występy Kabaretu Hrabi: dwa podwójne zaproszenia na godz. 18.00 oraz jedno na 20.30.

Zdobędą je trzy pierwsze osoby, które 18 sierpnia o godz. 13.00 wyślą maila na adres: info@grodzisknews.pl w treści wpisując: „Kabaret Hrabi w Grodzisku”. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Dwie pierwsze osoby dostaną zaproszenia na godz. 18.00, a trzecia w kolejności – na godz. 20.30.

Lista zwycięzców

1. Ewelina Parol
2. Tomasz Wierzbicki
3. Sylwia Laźmirska

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

 

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata