18 05 2018

Kolejne bilety na kabaret Smile rozdane!

18.05.2018, godz.: 19:15
Kolejne bilety na kabaret Smile rozdane!
fot. Mat. organizatora

Mamy dobrą wiadomość dla fanów rozrywki kabaretowej. Do Grodziska z zupełnie nowym programem powróci kabaret Smile – ten sam, który podczas występu w październiku 2016 roku zabrali owacje na stojąco! Z tej okazji ogłaszamy trzeci już konkurs, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na występ.

Formacja z Lublina potrafi znakomicie wchodzić w interakcję z widownią, która ma dzięki temu bycia w samym środku show na żywo. W skład lubelskiego tria wchodzą Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, którzy występują wspólnie od 2013 roku. W swoich skeczach prezentują różne rodzaje humoru, od dowcipu obyczajowego po parodię różnorakich stylów muzycznych. Często podkreślają w wywiadach, że ważny jest u nich żart sytuacyjny.

grodziskiej hali przy ul. Westfala wystąpią 23 września o godz. 16.00.Zaprezentują wtedy nowy program zatytułowany „To się nadaje do kabaretu”.

– W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo” – opisują organizatorzy z Agencji Artystycznej Joanna

Patronem medialnym występu jest portal GrodziskNews.pl. Dziś organizujemy takżee drugi konkurs w który rozdamy podwójne zaproszenia na wrześniowy występ. Wejściówki można również zakupić TUTAJjeśli chcecie mieć absolutną pewność ich uzyskania.

KONKURS
Pierwsza osoba, która dziś, 17 maja o godz. 19.00 przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Smile w Grodzisku”, zdobędzie podwójne zaproszenie na wrześniowy występ tej formacji. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Konkurs rozstrzygniemy 18 maja, a wynik opublikujemy na stronie głównej portalu.

Tym razem zwycięzcą okazał się pan Bartłomiej Petrykwoski. Ze zwycięzcą skontaktujemy się niebawem. Gratulujemy!

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi