20 12 2018

Wukadka z rekordowym wynikiem przewozowym

20.12.2018, godz.: 11:33
Wukadka z rekordowym wynikiem przewozowym
Fot. wkd.com.pl

Warszawska Kolej Dojazdowa po raz pierwszy od momentu rozpoczęcia swojej samodzielnej działalności w jednym roku kalendarzowym przewiozła ponad 8 milionów pasażerów. Tym ośmiomilionowym była Pani Wioletta z Podkowy.

Popularność wukadki z roku na rok rośnie. Jednak to nic dziwnego, bowiem jest ona najpunktualniejszym przewoźnikiem kolejowym w kraju (ponad 99 proc. punktualnych przyjazdów). Jednak wyniki przewozowe z tego roku przejdą do historii spółki. – Po raz pierwszy bowiem od momentu rozpoczęcia samodzielnej działalności gospodarczej przez WKD ponad 17 lat temu, liczba pasażerów w ciągu danego roku kalendarzowego przekroczyła 8 milionów. To niezmiernie dobry rezultat, biorąc pod uwagę, że do końca bieżącego, rekordowego roku pozostały jeszcze niespełna dwa tygodnie – poinformowała WKD na swojej stronie internetowej.

Przewoźnik spodziewając się historycznego momentu postanowiła uhonorować spośród podróżnych statystycznego, ośmiomilionowego pasażera. Tym pasażerem została Pani Wioletta z Podkowy Leśnej, która o tym fakcie została poinformowana przez kasjerkę. Podkowianka otrzymała zaproszenie po odbiór okolicznościowej nagrody.

Pani Wioletta w siedzibie spółki WKD w Grodzisku otrzymała okolicznościowy dyplom oraz nagrodę w postaci imiennego biletu kwartalnego na przejazdy wszystkimi pociągami na całej linii WKD. – Chciałbym Pani Wioletcie serdecznie pogratulować wyłonienia jako 8-milionowego pasażera w historii samorządowej spółki WKD w 2018 roku. Dziękujemy za regularne korzystanie z naszych usług oraz życzymy dalszych szybkich, punktualnych i bezpiecznych podróży naszymi pociągami! – powiedział podczas wręczenia dyplomu i nagrody Michał Panfil, Prezes Zarządu Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata