30 01 2019

Włamanie w Książenicach

30.01.2019, godz.: 09:29
Włamanie w Książenicach
Fot. GrodziskNews.pl

We wtorek wieczorem doszło do włamania do jednego z domów w Książenicach. Złodzieje ukradli przedmioty za około 10 tys. zł.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – Było włamanie do dwóch domów w Książenicach. Nie mam więcej informacji – napisał nam jeden z nich.

Policjanci precyzują. – Mieliśmy zgłoszenie tylko o jednym włamaniu. Doszło do niego w Książenicach we wtorek około godz. 20.00. Nieznani sprawcy weszli do domu poprzez podważenie drzwi balkonowych. Zginęły przedmioty za około 10 tys. zł. W czasie włamania nie było domowników – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi