15 10 2018

Włamania w Milanówku

15.10.2018, godz.: 13:10
Włamania w Milanówku
Fot. Pixabay

Minionej nocy nieznani sprawcy włamali się do kilku piwnic w jednym z bloków w Milanówku.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W nocy ktoś włamał się do piwnic jednym z bloków przy ul. Królewskiej w Milanówku. Złodzieje ukradli rowery, narzędzia i inne przedmioty – informuje czytelnik Henryk.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniach dziś rano. – Około godz. 8.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące włamań do piwnic. Zauważyła je jednak z lokatorek, której zginął nieużywany sprzęt RTV. Inni lokatorzy nie zgłaszali zaginięć przedmiotów, choć w kilku innych piwnicach kłódki również były uszkodzone. Być może złodzieje uznali, że nie ma tam nic cennego – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Rzecznik grodziskiej policji zaznacza, że włamania do piwnic w naszym rejonie to rzadkość. – Obecnie bardzo rzadko otrzymujemy zgłoszenia dotyczące włamań do piwnic. Kiedyś do takich zdarzeń dochodziło zdecydowanie częściej. Dziś są to incydenty – podkreśla asp. sztab. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata