12 09 2017

Wieteska w jedenastce kolejki Lotto Ekstraklasy

12.09.2017, godz.: 16:01
Wieteska w jedenastce kolejki Lotto Ekstraklasy
fot. ekstraklasa.tv

Wychowanek grodziskiej Pogoni może sobie dopisać do piłkarskiego życiorysu kolejny sukces. Mateusz Wieteska jest podstawowym defensorem Górnika Zabrze, ma już na koncie debiutancką bramkę w ekstraklasie. Teraz zaś został wybrany do jedenastki 8. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Piłkarze Górnika Zabrze świetnie spisują się w obecnych rozgrywkach, a trzeba pamiętać, że w ubiegłym sezonie występowali jeszcze na zapleczu Ekstraklasy. Po awansie do zespołu ze Śląska dołączył wychowanek grodziskiej Pogoni Mateusz Wieteska, który niemal z marszu stał się podstawowym obrońcą 14-krotnego mistrza Polski.

Trzeba przyznać, że 20-letni obrońca dostosował się do wysokiego poziomu prezentowanego jak dotychczas przez Górników, którzy współliderują w tabeli ekstraklasy. W meczu ósmej kolejki zanotowali kolejne zwycięstwo – tym razem na wyjeździe Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Górnik wygrał 2:1, a Mateusz wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty. Jego gra zyskała uznanie w oczach dziennikarzy Canal Plus Sport oraz ludzi z Lotto Ekstraklasy, którzy umieścili go w jedenastce kolejki. Gratulujemy!

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi