19 03 2018

Widowisko muzyczno-taneczne wysokiej próby w Grodzisku

19.03.2018, godz.: 07:33
Widowisko muzyczno-taneczne wysokiej próby w Grodzisku

To będzie święto muzyki i tańca irlandzkiego na grodziskiej scenie. W widowisku zatytułowanym „Irlandia” wystąpi światowej klasy tancerka z tego nurtu Ashleigh John. Widowisko już dziś, a bilety wciąż dostępne.

– Widowisko „Irlandia” to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków. Najpopularniejsza muzyka i taniec ludowy świata w mistrzowskim wykonaniu sprawi że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem! – zapowiadają organizatorzy widowiska, którzy zaprosili do udziału w tym przedstawieniu wyjątkowego gościa.

Ashleigh John to światowej klasy tancerka tańca irlandzkiego, Irlandka pochodząca z Auckland w Nowej Zelandii. Swoją karierę taneczną zaczęła w wieku 4 lat, dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzyni kraju oraz trzykrotnie była finalistką mistrzostw świata w tańcu irlandzkim. Tancerka i solistka międzynarodowych widowisk takich jak „Dance of Desire”, „Denceperados of Ireland” i „Rhythm in the Night”.

Poza nią na scenie wystąpią Mateusz Wójcik, twórca widowiska „Usłyszeć taniec”, a także Irlandzki zespół Macalla Trio z udziałem zaproszonych gości.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej centrum kultury (Spółdzielcza 9) dziś, 19 marca o godz. 19.30. Bilety w cenie 40 zł wciąż do nabycia w kasie kina CK. Oraz tutaj 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi