07 08 2019

Weekendowe kino na leżakach? Czemu nie…

07.08.2019, godz.: 19:09
Weekendowe kino na leżakach? Czemu nie…
fot. Mat. organizatora

Nie macie skonkretyzowanych planów na sobotni wieczór? Możecie wybrać się do kina w plenerze. 10 sierpnia w Parku Skarbków odbędzie się kolejny pokaz filmu w ramach „Kina na leżakach”. Tym razem obejrzymy oscarowego „Green Booka”.

Obraz w reżyserii Petera Farrelly’ego otrzymał tegorocznego Oscara dla najlepszego filmu, a Vigo Mortensen i Mahershala Ali stworzyli w nim znakomite kreacje. Ten drugi otrzymał statuetkę dla najlepszego aktora drugoplanowego. Film zaś został również uhonorowany jeszcze za najlepszy scenariusz oryginalny.

O czym opowiada? Tony, drobny cwaniaczek z Bronksu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Początek sobotniego seansu na leżakach w Parku Skarbków 10 sierpnia o godz. 21.15.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi