24 11 2018

W mroźne dni straż miejska pomoże uruchomić auto

24.11.2018, godz.: 10:38
W mroźne dni straż miejska pomoże uruchomić auto
Fot. Straż Miejska w Milanówku

Prognozy pogody wskazują, że słupki termometrów coraz częściej i coraz bardziej będą wędrować poniżej zera. Ujemne temperatury dają się we znaki kierowcom, którzy nierzadko mają problemy z uruchomieniem samochodów. Straż miejska, podobnie jak w ubiegłych sezonach, pomoże odpalić auto.

Mróz pewnie niejednemu kierowcy zrobił niemiłą niespodziankę, gdy okazało się, że są problemy z porannym uruchomieniem pojazdów. Czasem rozładowany akumulator wystarczy podłączyć do baterii innego samochodu przy pomocy przewodów rozruchowych. milanowska straż miejska chce w tej mierze pomóc zmotoryzowanym mieszkańcom.

Strażnicy zapewniają, że w jakichkolwiek kłopotów z uruchomieniem auta, oni pomogą Jednostka działa całą dobę przez siedem dni w tygodniu, dlatego każdej porze można zadzwonić do dyżurnego i poprosić o pomoc. Całodobowy kontakt z dyżurnym straży miejskiej w Milanówku pod numerem telefonu 986 lub (22) 724 80 45 oraz w Grodzisku (22) 755 54 31.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi