18 02 2015

W Błoniu zginął 15-latek

18.02.2015, godz.: 13:35
W Błoniu zginął 15-latek
fot. GrodziskNews

Policja ustaliła personalia człowieka, którego zwłoki znaleziono wczoraj w przydrożnym rowie w Błoniu. Chłopak miał zaledwie 15 lat.

Makabrycznego odkrycia dokonali błońscy policjanci około godz. 7.30. Wezwani medycy stwierdzili zgon. Na miejscu prowadzone były czynności policyjne pod nadzorem prokuratora, zabezpieczono ślady, początkowo tożsamość 15-latka pozostawała nieznana. Dość szybko udało się ją jednak ustalić. Wciąż natomiast jest wiele pytań dotyczących okoliczności śmierci chłopaka.

Sprawa trafiła już do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. Jakie działania w tej sprawie zamierzają podjąć prokuratorzy. – Prowadzimy postępowanie przygotowawcze do właściwego śledztwa w sprawie okoliczności śmierci 15-latka. Jego kierunek w dużej mierze powinny określić wyniki sekcji zwłok. Na opinię ekspertów z Zakładu Medycyny Sądowej trzeba będzie nieco poczekać – usłyszeliśmy w grodziskiej prokuraturze.

W mediach pojawiły się informacje, że młodzieniec mógł być pod wpływem alkoholu, zasnął i zmarł na skutek wychłodzenia organizmu. – Na tym etapie śledztwa nie wykluczamy żadnej ewentualności. To wszystko, co możemy w tym momencie powiedzieć – przyznają prokuratorzy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi