10 04 2018

Uwaga, brak wody w kranach

10.04.2018, godz.: 08:59
Uwaga, brak wody w kranach

Dziś mieszkańcy Milanówka muszą się przygotować na brak wody w kranach. O godz. 8.00 wodociągowcy odcięli jej dopływ przynajmniej do godz. 11.00.

Wodociągowcy w całym regionie co pewien czas wyłączają wodę, aby przeprowadzić przegląd i konserwację urządzeń odpowiedzialnych za dostarczanie wody do naszych domów. Dziś z tego powodu przerwano w dostawę wody w Milanówku.

Konkretnie mówiąc, kranówka nie popłynie w budynkach znajdujących się przy ul. Bliskiej, Brzozowej, Działkowej, Na Skraju, Jedwabnej, Piotra Skargi, Smoleńskiego oraz Warszawskiej (od ul. Smoleńskiego do granicy z gminą Grodzisk Mazowiecki).

Woda na powrót mam popłynąć od godz. 11.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi