13 05 2018

Utrudnień na kolei ciąg dalszy

13.05.2018, godz.: 15:36
Utrudnień na kolei ciąg dalszy
Fot. Piotr Antos

Na linii skierniewickiej wciąż można spodziewać się utrudnień na kolei. Prace na posterunku odgałęźnym Warszawa Włochy wciąż trwają.

Przypomnijmy, że do 11 maj miały potrwać dodatkowe prace przy montażu rozjazdów. Jednak te roboty się przedłużyły i wciąż należy liczyć się z utrudnieniami na kolei.

Jak podaje PortalPasażera.pl, kolejarze wciąż odwołują pociągi.a – Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy. Wydłużone prace w urządzeniach sterowania ruchem kolejowym. Mogą wystąpić opóźnienia pociągów do około 10 minut. Część pociągów przewoźnika Koleje Mazowieckie zostało odwołanych, część kursuje w skróconych relacjach. Pociągi przewoźnika IC mają dodatkowy postój na stacjach Grodzisk Maz. Błonie, Ożarów. Przewidywany czas trwania utrudnienia do dnia 14.05.2018 r. Przepraszamy za utrudnienia – czytamy na PortalPasażera.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi