03 09 2018

Urzędnicy apelują: Zgłoście sprzeciw wobec budowy linii kolejowej

03.09.2018, godz.: 17:11
Urzędnicy apelują: Zgłoście sprzeciw wobec budowy linii kolejowej
for. jaktorow.pl

Jaktorów wciąż zachęca mieszkańców do jak największej aktywności w sprawie składania wniosków do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni. Cel? Wyrazić sprzeciw wobec budowy nowych linii kolejowych w gminie. Czas na to już tylko do 5 września.

Województwo mazowieckie jest obecnie na etapie przygotowań do sporządzenia nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni. Dokument ujmował będzie strategiczne postanowienia dotyczące właśnie Centralnego Portu Komunikacyjnego, a także przebiegu linii kolejowej prowadzącej do lotniska.

Informujemy mieszkańców gminy Jaktorów, że można składać wnioski innej treści zredagowane indywidualnie i nie tylko dotyczące linii kolejowych ale i np. linii gazowych, które też w PZPWM się pojawiły. Wniosek mogą także wysyłać mieszkańcy innych gmin przez których teren mają przebiegać nowe linie kolejowe. tj. gmin: Grodzisk Mazowiecki, Teresin oraz Wiskitki – informuje jaktorowski magistrat. – Spiesz się. Masz czas do 5 września 2018 – dodaje.

Więcej informacji oraz wnioski do pobrania tutaj.

2

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi