13 02 2018

Urocze szczeniaki czekają na nowy dom. Przygarniesz?

13.02.2018, godz.: 17:01
Urocze szczeniaki czekają na nowy dom. Przygarniesz?
fot. Grodziska Straż Zwierząt

Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego prowadzi akcję „Adoptuj z Grodziska” mającą na celu znalezienie domów dla czworonogów wyjątkowo długo czekających na nowych właścicieli. Dziś chcemy wam przedstawić sześć uroczych szczeniaczków znalezionych przed ponad miesiącem w lesie.

Poznajcie więc Bernarda, Britta, Petrę, Vina, Lee oraz Chico. Każdy z tych uroczych piesków tylko czeka, aby oddać serce nowemu właścicielowi. Nie potrzebują wiele – odrobinę ciepła i miłości, a także poczucia bezpieczeństwa, czyli tego, na co nie mogły liczyć ze strony poprzedniego właściciela…

– Czekają już ponad miesiąc i nie ma żadnego telefonu w ich sprawie. Zostały znalezione w lesie w miejscowości Czarny Les. Są fantastyczne, wesołe, socjalne. Żyją w zgodzie z psami, kotami i końmi – opowiadają ludzie z Grodziskiej Straży Zwierząt.

Chcesz przygarnąć któregoś z tych malców? Zadzwoń pod numer telefonu adopcyjnego 694 711 973.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi