27 06 2018

Ul. Jodłowa już utwardzona

27.06.2018, godz.: 15:16
Ul. Jodłowa już utwardzona
Fot. Facebook/Wiesława Kwiatkowska Burmistrz Miasta Milanówka

Kolejna milanowska ulica została utwardzona płytami MON. Drogowcy ukończyli prace na ul. Jodłowej. To już siódma ulica w Milanówku utwardzona w ten sposób.

Taki sposób poprawienia stanu nawierzchni wzbudził sporo kontrowersji wśród mieszkańców. Urzędnicy tłumaczyli już dlaczego się na to zdecydowano. – Nie jest to najładniejsza forma utwardzenia dróg, ale stojąc w   obliczu tak dużych potrzeb (mamy ponad 50 km dróg nieutwardzonych w   Milanówku) i   postulatów Mieszkańców oczekujących latami na suchą i   utwardzoną nawierzchnię, zdecydowaliśmy o   wprowadzeniu płyt jako rozwiązania, które nie wymaga długotrwałych projektów i   pozwoleń. Tymczasowemu utwardzeniu płytami poddajemy drogi, na których mamy problemy własnościowe bądź są one wąskie, niemożliwe do poszerzenia i   wiadomo, że nie otrzymamy pozwoleń na ich budowę – wyjaśniali.

Od ubiegłego roku płytami MON utwardzono sześć dróg: Łąkową, Wiosenną, Daleką, Chopina, Północną oraz Tuwima. Właśnie zakończyły się prace na kolejnej. Burmistrz Wiesława Kwiatkowska poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że utwardzona ul. Jodłowa jest już dostępna dla kierowców. – Kolejna ulica utwardzona! Tym razem ulica Jodłowa została wyłożona płytami – napisała burmistrz miasta-ogrodu.

Jednak to nie koniec. Jeszcze w tym roku płyty MON mają zostać położone Bocianiej i Wiatracznej.

Korzystaliście już z dróg wyłożonych płytami? Jak oceniacie? Na Wasze opinie czekamy w komentarzach.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi