19 05 2017

Ul. Główna do przebudowy

19.05.2017, godz.: 09:23
Ul. Główna do przebudowy
Fot. GrodziskNews.pl

Ul. Główna na fragmencie znajdującym się w centrum Podkowy Leśnej zostanie przebudowana. Droga ma być gotowa na przełomie lata i jesieni.

Droga ta nie jest w najlepszym stanie, jej asfaltowa nawierzchnia jest pełna nierówności, uszkodzeń i deformacji. Jednak niebawem jeden z jej fragmentów będzie w znacznie lepszym stanie. Podkowiański magistrat ogłosił już przetarg na przebudowę tej ulicy na odcinku od ul. Lotniczej do Błońskiej.

Zadanie obejmuje rozebranie starej nawierzchni i wykonanie nowej dwuwarstwowej z betonu asfaltowego na podbudowie z betonu asfaltowego i tłucznia, a także wykonania zjazdów do posesji z kostki brukowej. Ponadto wykonawca ułoży na poboczach nawierzchni z tłucznia kamiennego i gruzu betonowego.

Termin realizacji zadania wyznaczono na 90 dni od daty podpisania umowy.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi