10 09 2017

Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży

10.09.2017, godz.: 07:49
Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży

Szkoła EARLY STAGE powstała w 1993 roku, w Warszawie i była jedną z pierwszych w Polsce szkół językowych specjalizujących się tylko i wyłącznie w nauczaniu dzieci języka angielskiego. Szkoła została założona przez Joannę Zarańską – autorytet w dziedzinie nauczania i autorkę wielu kursów do nauki języka angielskiego dla dzieci.

Grodziska filia rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2012 r. Nasz zespół wkracza w nowy rok szkolny świadomy wyzwań, jakie niesie ze sobą reforma edukacji i dobrze do nich przygotowany. Dostosowaliśmy nasz program nauczania i przygotowaliśmy nowe edycje podręczników.

Siedziba szkoły mieści się przy ul. Bairda 32a, zaledwie 250 metrów od Szkoły Podstawowej nr 2. Dzięki tak bliskiej lokalizacji, zajęcia mogą się odbywać w dogodnych dla uczniów terminach, przed lekcjami lub bezpośrednio po nich. System przyprowadzania uczniów ze świetlicy w Szkole Podstawowej i odprowadzania po skończonych zajęciach, spełnia oczekiwania pracujących rodziców. Usługę tę szkoła oferuje dzieciom z klas 0-3 ze Szkoły Podstawowej nr 2. Uczniom innych okolicznych szkół i przedszkoli proponujemy zajęcia popołudniowe.

Od września 2017 r. nasze zajęcia będą się również odbywać w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sportowej 31 w godzinach wczesnopopołudniowych, dopasowanych do szkolnego planu zajęć. Nasi pracownicy odbiorą dzieci ze świetlicy i odprowadzą je z powrotem po zakończonej lekcji. Dzięki temu rodzice naszych uczniów nie będą musieli martwić się, jak ich dzieci dotrą na dodatkowe lekcje angielskiego, a sami uczniowie wesoło i twórczo spożytkują czas, który spędziliby w świetlicy.

Lekcje w EARLY STAGE opierają się na systematycznej i intensywnej nauce z elementami zabawy oraz mnóstwem ciekawych gier i aktywności językowych niezbędnych dla efektywnego przyswajania wiedzy. W ramach kursu uczniowie biorą udział w przedstawieniach, konkursach i ciekawych warsztatach, rozwijających ich umiejętności językowe. W EARLY STAGE uczniowie mają również możliwość zdania dobrze znanych na całym świecie egzaminów CAMBRIDGE ENGLISH.

Kursy językowe w EARLY STAGE są intensywne, ale dostosowane do możliwości uczniów. Umysł dziecka jest wyjątkowo chłonny, przez co z łatwością przyswaja wszelkie informacje. Dzieci w sposób naturalny są w stanie perfekcyjnie opanować fonetyczny system języka obcego i tę zdolność staramy się maksymalnie wykorzystać. Dzięki temu możemy doskonale kształtować ich umiejętności komunikacyjne i ciągle poszerzać zakres słownictwa. Jednocześnie dzieci uczą się również gramatyki – początkowo w sposób nieświadomy, ale już od 4 klasy poznają kolejne jej zasady, które pozwalają porządkować zdobytą wcześniej wiedzę. Możliwie szybko staramy się wprowadzać umiejętności czytania i pisania, rozwijając stopniowo kompetencje do budowania dłuższych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Udana współpraca z rodzicami to jeden z naszych priorytetów. Rodzice świadomi tego, na czym polega edukacja językowa, mają możliwość wspierania swoich dzieci w nauce. Uczniowie EARLY STAGE – oprócz pracy na lekcjach – są zobowiązani do nauki w domu. Mają zadawane prace domowe, muszą systematycznie przygotowywać się do kartkówek, sprawdzianów oraz egzaminów semestralnych i rocznych. Uczeń EARLY STAGE to uczeń biorący odpowiedzialność za swoją naukę już od najmłodszych lat. Wszystko po to, by uzmysłowić dziecku, że nauka języka obcego to ciągły proces wymagający dużych pokładów pracy i czasu. Zaangażowanie rodziców jest więc tu bardzo ważne.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICÓW ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY O TYM, JAK DZIECI UCZĄ SIĘ JĘZYKA OBCEGO

 15 września, godzina 17.30, Grodzisk Mazowiecki, ul. Bairda 32A

 Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe.

Nauka języka obcego to proces trwający wiele lat, dlatego warto zacząć go jak najwcześniej. Im później rozpoczniemy przygodę z językiem obcym, tym trudniej będzie opanować jego system i melodię. W roku szkolnym 2017/2018 zapraszamy do grodziskiej filii EARLY STAGE przedszkolaki (3-5 lat), a także dzieci i młodzież w wieku szkolnym (6-14 lat). Dla dzieci rozpoczynających naukę w zerówkach we wrześniu zaplanowaliśmy darmowe zajęcia adaptacyjne. Zachęcamy do zapisywania się na nie telefonicznie lub mailowo. EARLY STAGE to szkoła na lata – zapisz swoje dziecko już dziś, niech rośnie razem z nami!

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

Telefon: 500 620 625, 504 745 630

Email: grodzisk@earlystage.pl

Zapisy on-line odbywają się poprzez naszą stronę internetową: TUTAJ.

Spotkania poziomujące dla nowych uczniów będą prowadzone na bieżąco od 4 września.

W okresie zapisów nasza grodziska siedziba główna przy ul. Bairda 32A czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi