11 06 2018

Trzydniowy Dzień Dziecka przyciągnął mieszkańców [FOTO]

11.06.2018, godz.: 15:16
Trzydniowy Dzień Dziecka przyciągnął mieszkańców [FOTO]
fot. milanowek.pl

Można by żartobliwie powiedzieć, że Milanówek pozazdrościł Grodziskowi pikników oraz imprez plenerowych z rozmachem i zorganizował trwający trzy dni Dzień Dziecka. Każdego dnia mali mieszkańcy wraz z całymi rodzinami mogli cieszyć nowymi atrakcjami. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć opublikowanych przez magistrat.

Pierwszy dzień upłynął na sportowo. A centrum wydarzeń było boisko Orlika, przy ul. Sportowej właśnie. Tego dnia organizatorzy zaproponowali dzieciakom różnorakie gry, zabawy i aktywności sportowe. Był też widowiskowy pokaz ewolucji rowerowych. Następnego dnia atrakcje dla dzieci rozpoczęły się w samo południe w Starym Kinie przy ul. Piłsudskiego 33. Dzieci obejrzały bajkę w ramach Kinoranków, a po filmie uczestniczyły w warsztatach plastycznych z tworzenia instrumentów. Odbył się też koncert dla małych i dużych. Wykonała go Aleksandra Boniecka i przyjaciele.

Kulminacja trzydniowych obchodów Dnia Dziecka w Milanówku upłynęła pod znakiem pikniku w Parku „Zielony Dołek”. A wglądało to mniej więcej tak…

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi