16 03 2019

Tragiczny wypadek na kolei. Człowiek zginął pod kołami Pendolino

16.03.2019, godz.: 10:00
Tragiczny wypadek na kolei. Człowiek zginął pod kołami Pendolino
fot. GrodziskNews

Tragiczne zdarzenie na torach w Jaktorowie. Pociąg Pendolino jadący z z Gdyni do Krakowa przejechał człowieka, który – jak wynika ze wstępnych ustaleń policji – prawdopodobnie przechodził w niedozwolonym miejscu.

Do zdarzenia doszło po godz. 21.00. – Mogę potwierdzić, że pod kołami pociągu Pendolino relacji Gdynia – Kraków zginął człowiek. Jego tożsamość wciąż jest ustalana. Prawdopodobnie był to mężczyzna – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że człowiek ten prawdopodobnie przechodził w Jaktorowie przez tory w niedozwolonym miejscu. Okoliczności zdarzenia wciąż będą jednak ustalane, zgodnie z kierunkiem nadanym przez prokuratora.  – dodaje Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata