31 12 2018

Sylwestrowe propozycje w Grodzisku i Milanówku

31.12.2018, godz.: 08:15
Sylwestrowe propozycje w Grodzisku i Milanówku
fot. Pixabay

Do zabawy sylwestrowej pozostają już tylko godziny. Ci, którzy wciąż nie mają sprecyzowanych planów, jak pożegnać stary i powitać nowy 2019 rok, mogą postawić na propozycje Grodziska i Milanówka. Odbędą się tam zabawy plenerowe w luźnym klimacie.

Grodzisk Mazowiecki
Grodziska impreza sylwestrowa odbędzie się w tym roku w Parku Skarbków, a muzycznie mieszkańców zabawiać będzie zespół BAT któremu nieobce są instrumentalne aranżacje przebojów z różnych gatunków muzycznych. Potańcówka będzie zarazem swoistym odliczaniem do północy.

Wówczas przywitamy Nowy Rok, a w ramach tego powitania obejrzymy efektowny pokaz świetlny przy użyciu laserów. Podobnie jak przed rokiem lasery zastąpią fajerwerki. Dzięki temu także osoby starsze oraz nasze czworonogi powitają Nowy Rok bez stresu.

Milanówek
Impreza odbędzie się w centrum miasta na ul. Warszawskiej, czyli tam gdzie rokrocznie organizowane są urodziny miasta ogrodu, fest6yny świąteczne czy inne duże wydarzenia plenerowe. Sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godz. 22.30 od występu didżeja i atrakcji dla dzieci.

Pół godziny później odbędzie się koncert Ani Krysiak z zespołem, która umili gościom czas w oczekiwaniu na pokaz efektownego tańca świateł. Ten ma się rozpocząć o 23.40, zaś punktualnie o północy milanowianie obejrzą pokaz laserowy. Po nim jeszcze przez godzinę potrwa zabawa przy muzyce serwowanej przez didżeja.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi