21 05 2019

Świetlica w Czarnym Lesie za 780 tys. zł

21.05.2019, godz.: 14:36
Świetlica w Czarnym Lesie za 780 tys. zł
fot. Pixabay

Grodziski magistrat wyłonił wykonawcę świetlicy wiejskiej w Czarnym Lesie. Zadanie opiewające na prawie 780 tys. zł powierzono lokalnej firmie Wig-Dar ze Szczęsnego.

W pierwszej połowie kwietnia został ogłoszony przetarg na budowę świetlicy wiejskiej w Czarnym Lesie. Zgodnie z zamówieniem będzie to wolnostojący parterowy budynek o powierzchni użytkowej 143 mkw. Znajdą się w nim sala główna o powierzchni 74 mkw., hol, toalety, sala informatyczna, pomieszczenia socjalne, szatnia i przedsionek. Przy budynku wybudowany zostanie parking na sześć aut, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych, trakt jezdny, chodniki. Teren będzie ogrodzony i oświetlony.

W postępowaniu najkorzystniejszą ofertę złożyło właśnie przedsiębiorstwo Wig-Dar, które wyceniło swe usługi na 778,7 tys. zł. Choć była to zdecydowanie najkorzystniejsza propozycja spośród wszystkich złożonych to i tak przekraczała pierwotnie zakładany budżet inwestycyjny magistratu – 750 tys. zł.

Urzędnicy uznali jednak, że oferta warta jest dołożenia tych niespełna 30 tysięcy, by inwestycja mogła się wkrótce rozpocząć. Termin zakończenia prac wyznaczono na 14 sierpnia 2020 r.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi