09 02 2018

Świadkowie wypadku pilnie poszukiwani

09.02.2018, godz.: 13:12
Świadkowie wypadku pilnie poszukiwani
Fot. GrodziskNews.pl

Policjanci poszukują świadków czwartkowego śmiertelnego wypadku w miejscowości Waleriany pod Żyrardowem na drodze wojewódzkiej nr 719.

Przypomnijmy. W czwartek około godz. 14.00 doszło do tragicznego zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 719 pod Żyrardowem. W wypadku zginęła 18-letnia kobieta, a cztery inne osoby z auta zostały ranne i trafiły do szpitali. – Na tę chwilę możemy powiedzieć jedynie to, że pojazd poruszał się drogą 719 i nagle zjechał lub wypadł z drogi – mówili wczoraj żyrardowscy policjanci.

Dziś opublikowali informację o poszukiwaniach świadków wczorajszego zdarzenia. – „Osoby, które były świadkiem tego zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat prosimy o PILNY kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowaniem z mł.  asp. Dariuszem Tomaszewskim tel.: 46 858-22-34 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie tel. 46 858 22 00” – czytamy na stronie żyrardowskiej komendy.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie pod nadzorem tamtejszej Prokuratury Rejonowej.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi