10 09 2018

Stabilne notowania ekonomiczne Grodziska

10.09.2018, godz.: 19:01
Stabilne notowania ekonomiczne Grodziska
Fot. grodzisk.pl

Agencja ratingowa INC Rating zaktualizowała długoterminowy rating krajowy polskim samorządom ekonomiczne notowania Grodziska nie uległy zmianie w porównaniu do oceny sprzed pół roku. Niezmienione pozostały także perspektywy finansowe.

Grodzisk utrzymał zatem notę AA minus – Decyzje o utrzymaniu pozostałych ocen ratingowych oraz ich perspektywy opierają się na braku istotnych zmian w budżetach jednostek wg stanu na koniec II kwartału br. Jednostki te nie wprowadziły również znaczących zmian w swoich prognozach finansowych i planach związanych z zadłużeniem – podała agencja ratingowa.

Tym samym, w dniu 7 września br. agencja ratingowa INC Rating potwierdziła długoterminowe ratingi krajowe następujących jednostek samorządu terytorialnego: Gmina Kluczbork: rating BBB- z perspektywą stabilną, Miasto Piotrków Trybunalski: rating A z perspektywą stabilną, Miasto Gdynia: rating A- z perspektywą pozytywną, Gmina Grodzisk Mazowiecki: rating AA- z perspektywą stabilną,

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi