22 03 2015

Sprzedała nie swoje auto

22.03.2015, godz.: 13:05
Sprzedała nie swoje auto
fot. Policja

37-letnia kobieta została zatrzymana przez policję z Grodziska pod zarzutem kradzieży samochodu. Julia B. przyznała, że sprzedała auto należące do sąsiadki.

Wezwanie na policję w tej sprawie wpłynęło kilka dni temu. Policjanci otrzymali zawiadomienie o kradzieży auta, które było zaparkowane w garażu. Właścicielka pojazdu poinformowała funkcjonariuszy, kto mógł dokonać kradzieży – według niej zrobiła to jej 37-letnia sąsiadka.

Kryminalni z grodziskiej komendy dotarli do osoby wskazanej przez poszkodowaną. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami Julia B. przyznała się do sprzedaży auta, które przez kilka lat stało w garażu na wspólnej posesji.

Kobiecie został postawiony zarzut kradzieży samochodu. 37-latka zdecydowała się dobrowolnie poddać karze. Za to przestępstwo można nawet na pięć lat trafić za kratki.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.