16 12 2017

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

16.12.2017, godz.: 15:55
Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie
Fot. centrumkultury.eu

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl kabaretowy w gwiazdorskiej obsadzie. Na scenie pojawią się m.in. Michał Wiśniewski i Piotr Pręgowski.

– Spektakl „Chory na sukces” to satyra na powszechną wokół tandetę i bufonadę, które to cechy dotyczą nie tylko artystów, ale też innych środowisk. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki świetnie wpisujące się w otaczającą nas rzeczywistość i dotykające bliskich wszystkim spraw – opisują wydarzenie organizatorzy.

Na grodziskiej scenie wystąpią: znany z zespołu Ich Troje piosenkarz Michał Wiśniewski, który ma świetny dystans do siebie i znakomicie gra postać narcystycznego celebryty; Krzysztof Hanke, czyli słynny Bercik ze „Świętej Wojny” oraz lider kabaretu Rak; Piotr Pręgowski, mistrz drugiego planu, który grał wielu filmach i spektaklach teatralnych, a ostatnio w serialu „Ranczo”; Tadeusz Ross, czyli słynny „Zulu Gula”, który swojego czasu bił rekordy oglądalności.

„Chorego na sukces” będzie można obejrzeć w Grodzisku 21 lutego w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9. Bilety w cenie 70 i 80 zł są dostępne w kasie kina CK.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi