30 11 2018

Śmiertelny wypadek w Bożej Woli

30.11.2018, godz.: 13:53
Śmiertelny wypadek w Bożej Woli
Fot. Czytelnik Norbert

Do tragicznego wypadku doszło dziś w Bożej Woli. Samochód osobowy wjechał na przejazd kolejowy tuż pod nadjeżdżający pociąg. Kierowca zginął na miejscu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na przejeździe kolejowym w Bożej Woli był wypadek. Pociąg uderzył w samochód – napisał Andrzej.

Niestety kierowca nie przeżył. – Do wypadku doszło po godz. 13.00 na przejeździe kolejowym z automatycznymi rogatkami. Policjanci prowadzą działania i na tę chwilę mogę tylko potwierdzić, że w tym wypadku zginęła jedna osoba. Nie mam informacji, czy ktoś jeszcze jechał tym autem, ani o innych poszkodowanych. Będziemy wyjaśniać jak doszło do tego zdarzenia – mówi nam „na gorąco” asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Norbert

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi